O nas

Horizon Finance Biuro Rachunkowe – Warszawa

Nasze biuro rachunkowe jest w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi rachunkowe dzięki kompetentnemu, odpowiednio wykształconemu i doświadczonemu zespołowi. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a do naszych największych atutów należy ogromne, wszechstronne doświadczenie i szeroki zakres dopasowanych do potrzeb Klienta usług. Oferujemy przedsiębiorcom reprezentującym różne branże kompleksową opiekę dotyczącą księgowości, controllingu oraz kadr i płac. Powierzając nam sprawy swojej firmy, mogą mieć Państwo pewność bezpieczeństwa jej finansów oraz sprawnego nimi zarządzania.

Nasza działalność polega przede wszystkim na pomocy przedsiębiorcom. Zajmujemy się obsługą księgową, oferujemy usługi kadrowe i pomagamy przy innych formalnościach stanowiących nieodzowną część prowadzenia własnej firmy. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie rozwoju ich biznesu, często od samego początku, dzieląc się naszym doświadczeniem i ekspertyzą już przy rejestracji działalności gospodarczej.

Doradzamy naszym Klientom korzystne dla nich rozwiązania w ramach optymalizacji finansowej. Oferujemy również różnego rodzaju zestawienia finansowe i controllingowe (wedle potrzeb Klienta), które mają za zadanie wspierać bieżącą działalność firmy oraz pomagają w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących rozwoju i dalszych inwestycji.

Chętnie też dzielimy się naszą wiedzą obejmującą przepisy podatkowe i finansowe, a także najnowsze rozwiązania z dziedziny rachunkowości. Zapraszamy do odwiedzenia portalu www.coboliprzedsiebiorce.pl, jeśli interesuje Państwa poszerzenie swojej wiedzy w tym zakresie.

Jeśli prowadzą Państwo biznes i poszukują kompetentnej oraz rzetelnej firmy, której można zlecić outsourcing księgowości oraz outsourcing kadr i płac, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. A może dopiero myślą Państwo o rozpoczęciu własnej działalności, a pojęcia takie jak ewidencja zdarzeń gospodarczych czy struktura Jednolitego Pliku Kontrolnego są Państwu obce? Naszą pomoc oferujemy też początkującym biznesmenom, pomagając w rejestracji firmy czy opracowaniu polityki rachunkowości.

Zespół

Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem

Nasz zespół składa się z doświadczonych praktyków z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach m.in. główny księgowy oraz dyrektor ds. controllingu i planowania, zarówno w firmach krajowych, jak i międzynarodowych. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności usługowej. Gwarantujemy również obsługę w języku angielskim.

KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM I SPÓŁEK

Współpraca z nami

  • umożliwia zasięgnięcie pomocy u prawdziwych ekspertów
  • zmniejsza koszty operacyjne
  • zmniejsza ryzyko operacyjne
  • pozwala przedsiębiorcy skupić się na właściwej działalności i rozwoju firmy

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Oferujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie i godną zaufania rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!